Online kursi maziem un lieliem!
Īpaši izstrādāti mācību kursi, semināri un nodarbības, lai viegli un ērti varētu uzlabot un paplašināt savas zināšanas un prasmes.
APSKATĪT KURSUS
MATEMĀTIKA 3. KLASEI
35 nodarbības
3. klase
Kristīne Pusvilka
Lai apgūtu, nostiprinātu un atkārtotu mācību tēmas, kas jāzina, beidzot 3. klasi un kārtojot diagnosticējošo darbu matemātikā.
UZZINĀT VAIRĀK
MATEMĀTIKA 9. KLASEI
30 nodarbības
9. klase
Toms Akmens
Lai atkārtotu, nostiprinātu zināšanas un sagatavotos valsts eksāmenam matemātikā!
UZZINĀT VAIRĀK
MATEMĀTIKA I 10. KLASEI
30-36 nodarbības
vidusskola
Toms Akmens
Lai nostiprinātu zināšanas Matemātika I mācību tēmās 10. klasei un sagatavotos optimālā līmeņa matemātikas eksāmenam. Pieejams no 2023. gada decembra.
UZZINĀT VAIRĀK
LATVIEŠU VALODA 3. KLASEI
35 nodarbības
3. klase
Kristīne Pusvilka
Lai apgūtu galvenās mācību tēmas latviešu valodā 3. klasei un sagatavotos diagnosticējošam darbam un noslēguma pārbaudes darbiem. Pieejams no 2024. gada janvāra.
UZZINĀT VAIRĀK
ANGĻU VALODA 9. KLASEI
20 nodarbības
9. klase
Krista Dāvida
Lai atkārtotu un nostiprinātu zināšanas un sagatavotos angļu valodas eksāmenam. Šajā video kursā apskatīsim gramatiku un laiku lietojumu angļu valodā. Pieejams no 2024. gada janvāra.
UZZINĀT VAIRĀK
VĀCU VALODA SĀKUMSKOLAI
20 nodarbības
4.-6. klase
Anita Akmentiņa
Lai apgūtu vācu valodas pamatus sākumskolas posmā, nostiprinātu skolā iegūtās zināšanas un papildu trenētos. Pieejams no 2024. gada janvāra.
UZZINĀT VAIRĀK
MĀCĪŠANĀS VAR BŪT AIZRAUJOŠA!
Video nodarbības, kurās vienkāršā un viegli saprotamā veidā palīdzēsim apgūt dažādas mācību tēmas, lai uzlabotu un nostiprinātu zināšanas līdzās mācībām skolā
Kursus vada zinoši, pieredzējuši un aizrautīgi pasniedzēji, savas jomas eksperti, kuri vēlas palīdzēt bērniem un jauniešiem uzlabot viņu zināšanas un prasmes
Plašs mācību materiālu klāsts: video nodarbības, mājasdarbi, testi, izglītojošas spēles un saites uz citiem noderīgiem avotiem
Lielisks veids, kā aizpildīt zināšanu “robus”, ja tādi radušies slimošanas vai ilgstošas prombūtnes dēļ
Visus kursā pieejamos materiālus iespējams skatīties un pildīt atkal un atkal, nostiprinot vajadzīgās tēmas
Lieliska alternatīva privātskolotāju konsultācijām
Šie kursi nāca īstajā laikā! Jau kādu laiku domājām par to, ka vajadzētu bērnam meklēt privātskolotāju, kurš palīdzētu aizlāpīt zināšanu robus, lai vēlāk nerastos vēl lielākas mācību grūtības. Uzgājām informāciju par kursu un pieteicāmies. Lieliski, ka nekur nav jābrauc! Video nodarbības vari skatīties, kad vien vēlies - pēc skolas, pirms treniņa, brīvdienās. Skolotājas vienkāršais stāstījums palīdzēja manam dēlam saprast lietas, kurās līdz šim bija bijušas problēmas!
Kristīne, 3. klases skolnieka mamma
Lieliska alternatīva, lai bērns papildus mācībām skolā, varētu papildināt un nostiprināt savas zināšanas. Man kā tētim ļoti patika tas, ka pēc katra video bērnam bija jāpilda mājasdarbs. Bērns priecājās par interesantajām matemātikas spēlēm. Noderēja arī Jūsu sūtītās atskaites par bērna mācību progresu. Tās palīdzēja man saprast, vai bērns pildījis uzdevumus, un kā viņam veicies. Tad varēju viņam atgādināt un palīdzēt, ja bija nepieciešams.
Kaspars, Andreja tētis
Nopirkām kursu, lai meita varētu sagatavoties diagnosticējošam darbam un justies drošāka un pārliecinātāka. Bet sapratām, ka šis kurss kopumā palīdz nostiprināt un atkārtot zināšanas. Skolotājas video kopā ar mājasdarbiem un spēlēm bija lielisks komplekts - bērns pildīja visu ar lielu prieku! Arī pēc diagnosticējošā darba vēl atkārtosim kādas tēmas. Meita prasa, kad būs nākamais šāds kurss! Tādus noteikti vajadzētu arī latviešu valodā.
Santa, Elīzas mamma
UZDEVUMI,
TESTI
Zināšanu tests un mājasdarbs pēc katra video, lai nostiprinātu un atkārtotu apgūto.
VIDEO
MATERIĀLI
Video nodarbības, kuras iespējams skatīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā tik reizes, cik nepieciešams.
IZGLĪTOJOŠAS
SPĒLES
Saites uz izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem informācijas avotiem papildus treniņam.
MĀCĪŠANĀS SEV ATBILSTOŠĀ TEMPĀ!
Apgūstiet mācību tēmas sev atbilstošākajā veidā un tempā - katru dienu pa vienai nodarbībai vai vienu reizi nedēļā, apgūstot uzreiz vairākas mācību tēmas.
Mācību materiālus un apmaksas iespējas nodrošinām sadarbībā
ar lielāko izglītības portālu Latvijā — Uzdevumi.lv.