PROF EFEKTĪVAKAIS MĀCĪBU PALĪGRĪKS
ATVIEGLOJIET SAVA BĒRNA MĀCĪBAS UN PALĪDZIET UZLABOT ATZĪMES!
skolnieks
Ko Jūsu bērnam sniegs PROF PAKALPOJUMS?
Pareizās
atbildes
PROF sniegs pareizās atbildes uz visiem portāla uzdevumiem, lai Jūsu bērns varētu efektīvāk apgūt mācību vielu.
Risinājumi un skaidrojumi
Pēc jebkura uzdevuma izpildes, PROF parādīs tā risinājuma soļus un detalizēti paskai­dros kā tas jāpilda.
Valsts
pārbaudes darbu treniņuzdevumi
PROF sniegs pieeju treniņuzdevumiem, kas veidoti, balstoties uz iepriekšējo gadu eksā­meniem un diagnosticējošajiem darbiem.
Semestra noslēguma
testi
Ar PROF Jūsu bērns iegūs pieeju semestra noslēguma testiem, kas palīdzēs atkārtot mācību vielu un sagatavoties noslēguma pārbaudījumiem.
Pieslēgt PROF
 
 
 
 
PROF palīdz skolēnam
Kā tas darbojas - 1
Ātrāk izpildīt mājasdarbus
Kā tas darbojas - 1
Iegūt labākas sekmes
Kā tas darbojas - 1
Efektīvāk apgūt mācību vielu
skolniece
Efektīvākais rīks sekmju uzlabošanai
Bērnam mācoties patstāvīgi un pildot dažādus uzdevumus un mājasdarbus, var būt grūti līdz galam izprast mācību vielu un tikt galā ar uzdoto. Tieši tāpēc mēs radījām PROF - lai palīdzētu Jūsu bērnam mācīties efektīvāk.
PROF palīdz ātrāk izpildīt mājasdarbus, sagatavoties eksāmeniem un apgūt iekavētās mācību tēmas. Skolēni, kas mācās ar PROF, izpilda mājasdarbus par vidēji 40 minūtēm ātrāk!
Palīdziet savam bērnam uzlabot sekmes un mācīties patstāvīgi ar PROF!
Bez maksas
Mācību materiāli 1.-12. klasei: teorija, uzdevumi un testi
Elektronisku mājasdarbu saņemšana un izpilde
Pareizās atbildes, skaidrojumi un risinājuma soļi visiem uzdevumiem portālā
Eksāmenu un diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi
Pieeja semestra noslēguma testiem
Ar PROF
Mācību materiāli 1.-12. klasei: teorija, uzdevumi un testi
Elektronisku mājasdarbu saņemšana un izpilde
Pareizās atbildes, skaidrojumi un risinājuma soļi visiem uzdevumiem portālā
Eksāmenu un diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi
Pieeja semestra noslēguma testiem
Pieslēgt PROF
 
 
PROF lietotājuatsauksmes
Megija Deksne skolniece
Evita Romanova,3. klases skolēna mamma
Uzdevumi.lv platforma ir fantastiska! Un bez PROF pakalpojuma vispār vairs nav iedomājama mūsu ikdiena. Kopš iegādājāmies PROF, dēls daudz vieglāk un labāk apgūst mācību vielu, uztver visu ātrāk. Vieglāk tiek galā - bez liekām dusmām un asarām! Sirsnīgs paldies Jums! Esmu tiešām pateicīga un priecīga par šo iespēju mācīties bez mokām!
Megija Deksne skolniece
Augusts,4. klases skolnieks
Man Uzdevumos.lv patīk trenēties angļu valodu. Patīk, ka redzu pareizās atbildes un to, kā uzdevums bija jārisina. Un patīk, ka krājas punkti, kad risinu uzdevumus.
Megija Deksne skolniece
Renāte Kalniņa,3. klases skolēna mamma
Uzdevumi.lv sākām lietot gadu pirms skolas uzsākšanas. Vienu no lielākajiem plusiem uzskatu, ka portāls ļauj bērnam patstāvīgi mācīties. PROF ir kā skolotājs, kas paskaidro mācību vielu atbilstoši bērna vecumam. Noteikti iesaku pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Dēls portālā apguva trūkstošās zināšanas arī gatavojoties olimpiādēm.
Megija Deksne skolniece
Gustavs Dzenis,6. klases skolnieks
Uzdevumi.lv ir ļoti noderīga platforma, kurā trenēties pārbaudes darbiem, atkārtot mācību vielu un pilnveidot savas zināšanas, lai uzlabotu sekmes skolā. Kopš sāku izmantot Uzdevumi.lv, manas atzīmes ir krietni uzlabojušās!
Megija Deksne skolniece
Laila Ozoliņa,vidusskolnieces mamma
Cik atceros, meita allaž izmantojusi Uzdevumi.lv, lai papildus apgūtu un nostiprinātu dažādas mācību tēmas. Mācās Jūsu portālā regulāri! Jau vairākus gadus izmantojam arī PROF ikmēneša abonementu, kas nu ir kā neatņemams palīgs skolas lietu sarakstā! Iesakām arī citiem!
Megija Deksne skolniece
Toms Vitrups,12. klases skolnieks
Es lietoju Uzdevumi.lv, lai labāk sagatavotos pārbaudes darbiem. Skolotāji uzdod arī mājasdarbus no Uzdevumi.lv - to pildīšana un iesniegšana ir ļoti ātra un ērta!
Pieslēgt PROF
Biežāk uzdotiejautājumi
Kādi ir PROF apmaksas veidi?
Ir pieejami divi PROF pakalpojuma apmaksas veidi:
 
PROF pastāvīgais pieslēgums
Ik pēc 30 dienām tiek automātiski pagarināts PROF pieslēgums un no lietotāja norādītās bankas kartes tiek pārskaitīta apmaksa 5,99 € apmērā (par PROF 30 dienām), līdz brīdim, kad lietotājs abonementu atslēdz vai tiek mainīti/dzēsti bankas kartes dati. Atcelt PROF abonementa automātisko apmaksu un/vai dzēst sasaisti ar bankas karti var jebkurā brīdī, ielogojoties savā Uzdevumi.lv profilā un atverot portālā PROF sadaļu vai rakstot e-pastu uz info@uzdevumi.lv, vai zvanot uz Uzdevumi.lv klientu servisu pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
 
PROF uz gadu
Pēc vienreizējas 30,00 € apmaksas PROF pakalpojums lietotājam tiek pieslēgts uz 365 dienām no pieslēgšanas brīža.
Vai Uzdevumi.lv ir pieejams par brīvu?
 
Portāla Uzdevumi.lv izmantošana ir bez maksas. Reģistrēšanās portālā, pieeja mācību materiāliem dažādos mācību priekšmetos (teorija, uzdevumi un testi), kā arī elektronisko pārbaudes darbu veidošana skolotājiem un pārbaudes darbu saņemšana/izpilde skolēniem ir par brīvu.
Papildus tiek piedāvāts maksas pakalpojums PROF, kas sniedz pareizās atbildes un skaidrojumus jebkuram uzdevumam portālā, dod pieeju valsts pārbaudes darbu treniņuzdevumiem un citiem materiāliem. Pakalpojuma iegādāšanās nav obligāta un tā nepieciešamību katrs lietotājs izvērtē pats.
Vai ir iespējams saņemt PROF atlaidi, ja ģimenē ir vairāki skolas vecuma bērni?
 
PROF pakalpojums tiek piesaistīts vienam konkrētam profilam, tāpēc, ja portālu lieto vairāki bērni, katram PROF pieslēgums jāveic atsevišķi.
 
Ģimenēm ar vairākiem skolas vecuma bērniem piedāvājam atlaidi pakalpojumam "PROF uz gadu" - pirmajam bērnam PROF uz gadu maksā 30 EUR, otrajam bērnam to ir iespējams iegādāties ar 50% atlaidi (15 EUR), bet pārējo bērnu profiliem PROF tiek pieslēgts bez maksas.
 
Ja piedāvājums Jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā info@uzdevumi.lv vai pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
Kā rīkoties, ja profilam pazudis PROF?
 
Reizēm lietotājs, pašam to neapzinoties, izveido jaunu profilu, kurā nav pieejami iepriekšējā profila rezultāti, pārbaudes darbi un/vai PROF pieslēgums.
 
Šajā situācijā iesakām vispirms iziet no profila un pamēģināt ielogoties vēlreiz, kā tas tika darīts iepriekš (piemēram, ar e-pastu un paroli vai ar E-klases pasi).
 
Ja ielogoties neizdodas vai ielogojoties tāpat nav redzami sakrātie punkti vai PROF pieslēgums, sazinieties ar mums rakstiski, aprakstot situāciju un nosūtot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, skola, klase) uz info@uzdevumi.lv.
Pieslēdzu PROF, bet tas nestrādā. Kāpēc tā?
 
Ja pēc pakalpojuma pieslēgšanas, nedarbojas PROF sniegtās iespējas, vispirms iesakām bankas pārskatā pārliecināties, vai apmaksa ir bijusi veiksmīga un summa par pakalpojumu ir noņemta no konta.
 
Tāpat iesakām pārliecināties, vai PROF pieslēgts pareizajam profilam - jāmēģina ielogoties Uzdevumi.lv ar e-pastu/lietotājvārdu un paroli, caur E-klasi/Mykoob vai sociālo tīklu pasēm.
 
Ja pakalpojums ir slēgts no vecāka profila, to ir iespējams pieslēgt gan vecākam, gan viņa profilam pievienotajiem bērniem. Slēdzot PROF no vecāka profila, jāpārliecinās, vai tas ir pieslēgts bērna vai arī vecāka Uzdevumi.lv profilam. PROF tiek pieslēgts vienam konkrētam profilam - ja tas tiek aktivizēts vecākam, tad vienlaicīgi netiek pieslēgts arī bērnam.
 
Ja ir kādas neskaidrības par PROF pakalpojumu un tā pieslēgšanu, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā info@uzdevumi.lv vai pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
Kā izmantot promokodu?
 
Lai aktivizētu promokodu, dodieties uz PROF lapu un tās apakšā atrodiet promokoda sadaļu. Spiediet uz pogas “aktivizēt promokodu”. Pēc tam nonāksiet lapā, kurā varēsiet ievadīt promokodu. Kad tas izdarīts, spiediet uz pogas, lai to aktivizētu. Pēc pareiza promokoda aktivizācijas, uz ekrāna redzēsiet apstiprinājumu par aktivizētu promokodu un datumu, līdz kuram PROF pakalpojums pieslēgts.
Spiediet šeit, lai aktivizētu savu promokodu
Aktivizēt promokodu
Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar mums!