publicēts:

Apgūt vācu valodu ar video palīdzību!

Vēlies redzēt, kā izskatās kāds no kursa video? Lieliska iespēja noskatīties bez maksas 1. kursa video nodarbību. Pēc katra video ieraksta, kuru bērns var skatīties sev ērtā laikā, vietā un tempā (pauzējot, attinot atpakaļ, skatoties atkārtoti) pieejams digitāls mājasdarbs un citi noderīgi mācību materiāli. “Vācu valoda sākumskolai” palīdzēs bērnam apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas viegli uztveramā veidā.

publicēts:

Ātrs veids kā bērnam sagatavoties angļu valodas eksāmenam!

Vai bērns labi saprot angļu valodu, taču ir grūtības ar pareizu teikumu veidošanu un gramatiku? Efektīvs un izdevīgs veids kā gatavoties valsts eksāmenam angļu valodā ir video kurss “Angļu valoda 9. klasei” no Palīgsmācībās.lv.

 

publicēts:

Kāpēc online video kursi ir labākā izvēle skolēnam?

Iepazīsties ar jaunu mācīšanās pieeju - online video kursiem, kas izmaksu, laika un ieguvumu ziņā būs efektīvāk, nekā privātskolotāja meklējumi. Online video - tas nozīmē, ka bērnam nav jāpieslēdzas tiešsaistes nodarbībām, jo mācības notiek, skatoties profesionālu skolotāju sagatavotus mācību video ierakstus.

publicēts:

Jauna mācību platforma Latvijā - online video kursi skolēniem

Jauna mācīšanās pieeja ikvienam skolēnam - online video kursi no Palīgsmācībās.lv. Video nodarbības, kas papildinātas ar digitāliem mājasdarbiem un citiem mācību materiāliem - darba lapām, izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem materiāliem.

publicēts:

Jauns online video kurss “Vācu valoda sākumskolai”

Palīgsmācībās.lv piedāvā jaunu online video kursu 4.-6. klases skolēniem “Vācu valoda sākumskolai”, kas palīdzēs apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas bērnam viegli uztveramā veidā.