1

Klusais modinātājs

Šis modinātājs pamodina Tevi bez jebkādas skaņas. Lai tas darbotos, Tev nepieciešams nēsāt bezvadu gumijas aproci, kas integrēta ar modinātāja vibrācijas ierīci. Nedaudz pakustinot roku, iedarbosies "snaušanas" funkcija, tomēr katru reizi tas vibrēs arvien intensīvāk, lai Tu pamostos laikā uz skolu.

 
2

Modinātājs - ziedotājs

Šis modinātājs ir savienots ar Tavu internetbanku un ziedo noteiktu naudas summu Tevis izvēlētais organizācijai ikreiz, kad izlem vēl nedaudz pasnaust.

3

Bekona modinātājs

Labas brokastis ir lielisks iemesls, lai pamostos laikā! Bekona pulkstenis pamodina Tevi ar svaigi ceptas gaļas aromātu. Galvenais ir vakarā modinātājā ievietot bekona šķēlīti un modinātājs uzsāks gatavošanas procesu 10 minūtes pirms Tava celšanās laika. Signāls ne vien Tevi pamodinās, bet arī paziņos, ka brokastis gatavas!

 
4

Lidojošais modinātājs

Esi tāds guļava, ka Tev nepieciešams ļoti efektīvs veids, lai pamostos? Šis modinātājs piespiedīs Tevi pamosties laikā! Kad pienācis brīdis doties uz skolu, ieslēdzas signāls, bet modinātāja "propelleris" paceļas gaisā un aizlido prom. Vienīgais veids, kā apturēt kaitinošo skaņu, ir izkāpt no gultas, noķert lidojošo objektu un ievietot atpakaļ modinātājā.

5

 

Modinātājs - banka

Šī ierīce ne vien Tevi pamodina, bet arī palīdz iekrāt naudu. Modinātājs nepārstās skanēt, kamēr neiemetīsi tajā monētu.

6

 

Modinātājs - spridzeklis

Tev patīk spraiga darbība? Ar šo modinātāju jutīsies kā Džeimss Bonds. Tas nepārstās skanēt, kamēr nesavienosi zilo, sarkano un dzelteno vadu pareizā secībā. Ja kļūdies kombinācijā, gatavojies vēl kaitinošākam signālam!

7

Sitamais modinātājs

Ja Tev no rīta nepieciešams kaut kas, uz kā izlādēt dusmas, tad šis modinātājs ir radīts Tev! Vienīgais veids, kā apturēt signālu - uzsist pa pulksteni.

8

 

Modinātājs - mērķis

Šo pulksteni neizslēgsi, kamēr ar tālvadības pultī iebūvēto lāzeri nenorādīsi uz modinātāja mērķa centru.

9

 

Modinātājs - paklājs

Piecelies, lai pamostos! Nopietni - šis pulkstenis piespiedīs Tevi fiziski piecelties un uzkāpt uz tā, lai apturētu modinātāja signālu.

 

 

10

Sviežamais modinātājs

Ik rītu, ieslēdzoties modinātājam, rodas vēlme to kaut kur aizmest? Labas ziņas! Šis modinātājs iz izveidots, lai to aizmestu prom. Signālu var izslēgt vien tādā gadījumā, ja modinātājs atsitas pret kādu objektu.

 

Avots: "Oddee.com"

<- Atpakaļ uz Starpbrīdi

 

Skola atbilst tam, ko saprotam, izdzirdot šo vārdu. Bērni ir atraktīvi un spilgti gan saskarsmē ar citiem, gan izskatā. Šo klases telpu rotā grafiti mākslinieka darbs, ko pasūtīja pati skola – jaunatnes kultūra ir daļa no ēkas.