BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
KĀDĀS DIENĀS UN LAIKOS NOTIKS KURSI?
Visi “Palīgs mācībās” online video kursi ir pieejami skolēnam jebkurā viņam ērtā laikā un vietā no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu. Video nodarbības ir iepriekš ierakstīti video, kurus iespējams skatīties atkārtoti, pauzēt, tīt atpakaļ. Arī citi kursa materiāli skatāmi un pildāmi atkārtoti.
KAS IEKĻAUTS ONLINE KURSĀ?

Kursā iekļauts:

  • zināšanu tests pirms un pēc kursa - vispārīgai zināšanu novērtēšanai;
  • video nodarbības - pa tēmām sadalīti video, kurus iespējams skatīties atkārtoti;
  • mājasdarbs pēc katra video - lai atkārtotu kursā iekļautās mācību tēmas un uzlabotu savus rezultātus;
  • noderīgi papildu materiāli - noderēs mācoties un kā papildu treniņš zināšanu nostiprināšanai.
     
KAS IEKĻAUTS VIENĀ ONLINE KURSA NODARBĪBĀ?
Viena nodarbība sastāv no video, mājasdarba un papildu materiāliem.

Sākumā skolēns var noskatīties video ierakstu. Pēc video noskatīšanās par video apskatīto mācību tēmu pieejams elektronisks mājasdarbs, pēc kura izpildes skolēns uzreiz redz pareizās/nepareizās atbildes un risinājuma soļus. Lai trenētos papildus un nostiprinātu savas zināšanas, pieejami vēl citi papildu materiāli - darba lapas, mācību apkopojuma materiāli, izglītojošas spēles u.c.
CIK ILGI MAN BŪS PIEEJA KURSAM?
Pēc kursa iegādes, pieeja kursam būs tik ilgi, kamēr būsi reģistrēts portālā.
VAI IR PIEEJAMAS KĀDAS ATLAIDES DAUDZBĒRNU ĢIMENĒM VAI IEGĀDĀJOTIES KURSU UZREIZ VAIRĀKIEM SKOLĒNIEM?
Ja vienu un to pašu kursu vēlas iegādāties uzreiz vairāki skolēni no vienas ģimenes, varam piedāvāt iegādāties kursu ar atlaidi. Pirmajam kursam pilna cena, bet katram nākamajam 50% atlaide.

Lai noskaidrotu iespēju saņemt atlaidi, lūgums sazināties ar mums, rakstot mums uz e-pastu: info@paligsmacibas.lv.
CIK BIEŽI JĀMĀCĀS?
Tā kā “Palīgs mācībās” kursus vari apgūt jebkurā sev ērtā laikā, vietā un tik ilgi, cik nepieciešams, tad arī mācību tempu vari izvēlēties sev atbilstošu. Mācies vienu nodarbību nedēļā vai apgūsti vairākas nodarbības uzreiz. Viss atkarīgs no tā, kādu mērķi vēlies sasniegt.
KĀ APGŪT KURSU?
Lai sasniegtu maksimāli labākos rezultātus, ko var sniegt online video kurss, kursu iesakām apgūt no sākuma līdz beigām, nemainot nodarbību secību. Taču ja, apgūstot kursu, rodas situācija, ka jāsagatavojas kādam pārbaudes darbam vai jāatkārto konkrēta mācību tēma, kursa nodarbības iespējams apgūt arī citā secībā.
Ļoti vērtīgi ir kursu sākt, izpildot zināšanu testu kursa sākumā. Tas palīdzēs novērtēt savas zināšanas pirms kursa. Līdzīgs zināšanu tests būs pieejams arī kursa beigās (vai kādu mācību tēmu beigās), lai vari savas zināšanas salīdzināt pēc tam, kad esi apguvis konkrētās online kursa nodarbības.
Kad radies brīvs laiks, lai nesteidzīgi atvēlētu laiku mācībām, pieslēdzies “Palīgs mācībās” portālam un atver savu kursu. Lai visefektīvāk apgūtu konkrēto mācību tēmu, kas apskatīta kādā no nodarbībām, noskaties video. Pēc video noskatīšanās, pildi mājasdarbu. Kad mājasdarbs izpildīts, apskati nodarbībai pievienotos papildu materiālus.
Ja kāda tēma padodas grūtāk, video vari skatīties atkārtoti. Arī mājasdarbus un jebkuru testu vari pildīt atkārtoti.
KĀ PIESLĒGTIES KURSAM?
Kursam vari pieslēgties no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu - datorā, planšetē vai telefonā, esot ceļā vai ārpus mājas!

Ievadi interneta pārlūkā "www.paligsmacibas.lv", ielogojies savā profilā, atver sadaļu “Mani kursi” un spied uz kāda no saviem aktīvajiem kursiem. Un mācības var sākties!
KĀ REĢISTRĒTIES PORTĀLĀ?
Portālā var reģistrēties pats skolēns, ja tas sasniedzis 13 gadu vecumu, vai viņa vecāks/likumiskais pārstāvis. Atverot portālu "www.paligsmacibas.lv", jāspiež uz pogas REĢISTRĒTIES un jāveic visas tālākās darbības, izveidojot savu personīgo profilu, piekrītot portāla lietošanas noteikumiem un aizpildot citu informāciju par sevi.

Ja jau esi atvēris konkrētu kursu, kuru vēlies iegādāties, vari spiest uz pogas PIRKT, un pirkšanas brīdī varēsi reģistrēties portālā, izveidojot savu personīgo profilu.

Reģistrējies portālā, izvēlies kursu, kuru vēlies apgūt, apmaksā to un sāc mācīties!
KO DARĪT, JA AIZMIRSU SAVU PAROLI?
Ja esi reģistrējies portālā un aizmirsis savu paroli, ielogošanās brīdī spied uz pogas AIZMIRSU PAROLI. Seko tālākām norādēm, lai atjaunotu to.
Ja neizdodas atjaunot paroli, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu: info@paligsmacibas.lv.