Vēlies redzēt, kā izskatās kāds no kursa video? Lieliska iespēja noskatīties bez maksas 1. kursa video nodarbību. Pēc katra video ieraksta, kuru bērns var skatīties sev ērtā laikā, vietā un tempā (pauzējot, attinot atpakaļ, skatoties atkārtoti) pieejams digitāls mājasdarbs un citi noderīgi mācību materiāli. “Vācu valoda sākumskolai” palīdzēs bērnam apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas viegli uztveramā veidā.


Kāpēc izvēlēties šo kursu?
 

Īsi un koncentrēti par svarīgāko: 20 video ieraksti, lai apgūtu vācu valodas gramatiku, burtu un vārdu izrunu, alfabētu, vārdšķiras, rakstības likumus, runāšanu teikumos un citas mācību tēmas. Svarīgākās mācību tēmas, kas bērnam jāapgūst skolā.

Dažādi mācību materiāli: video ieraksti papildināti ar mājasdarbiem un darba lapām, lai bērns varētu nostiprināt video nodarbībā apgūtās mācību tēmas un patstāvīgi trenētos.

Ērti! Video kursa formāts ļauj veidot elastīgu mācību grafiku, lai bērns var mācīties sev piemērotā laikā, vietā un tempā. Turklāt, kursu un mācību materiālus var skatīt atkārtoti - tik reizes, cik nepieciešams!

Skolotāja ar pieredzi: kursu vada vācu valodas skolotāja Anita Akmentiņa, kura pedagoga izglītību ieguvusi Vācijā. No 2013. gada Anita savas zināšanas nodod lieliem un maziem skolēniem Latvijā, kā arī māca valodu pieaugušajiem. Katra Anitas vadītā kursa nodarbība veidota ar dziļu izpratni un mīlestību pret valodu. 

 


Līdz 20. martam izdevīgāk!


Nepalaid garām iespēju un iegādājies kursu ar 40% atlaidi! Kursa cena šobrīd - 35,99 €​ (iepriekš 59,99 €​). 

Bērna ieguvums - neierobežota pieeja visiem kursa materiāliem, lai varētu gatavoties mācību gada noslēgumam un turpināt nostiprināt zināšanas arī nākamajā mācību gadā!

UZZINĀT VAIRĀK PAR KURSU   Palīgsmācībās.lv - izdevīga alternatīva privātskolotāja konsultācijām!

publicēts: