publicēts:

Visvājākie vidusskolas eksāmenu rezultāti - matemātikā. Ir risinājums!

Vidusskolas eksāmenu rezultāti apliecina, ka skolēnu zināšanas matemātikā arvien pasliktinās. Ja Tev vai Tavu jaunieti sagaida šis pārbaudījums, mums ir risinājums no Palīgsmācībās.lv. Noderēs, lai būtiski uzlabotu zināšanas, atgūtu iekavēto un sasniegtu vislabāko rezultātu eksāmenā!

publicēts:

Gatavs 9. klases eksāmeniem!

Vai visas 9. klases mācību tēmas iespējams atkārtot un iemācīties nedēļas laikā? Jā!

publicēts:

Kā visefektīvāk atkārtot mācību tēmas pirms eksāmeniem?

Līdz pirmajiem eksāmeniem atlikuši mazāk nekā 2 mēneši! Kamēr daudzi skolēni eksāmena dienu gaida ar satraukumu, vecāki ir norūpējušies par to, vai bērnam izdosies pabeigt skolu. Kopā ar mācību platformu Palīgsmācībās.lv ir iespējams ātrā, vienkāršā un aizraujošā veidā atkārtot visas svarīgākās mācību tēmas un gatavoties dažādiem eksāmeniem! 

publicēts:

Ātrais kurss, lai bērns nokārtotu 9. klases matemātikas eksāmenu!

Iepriekšējo gadu eksāmenu rezultāti liecina, ka skolēnu zināšanas matemātikā arvien pasliktinās. 9. klases centralizētajā eksāmenā matemātikā pērn bija vislielākais izkritušo skaits - to nenokārtoja 826 skolēni. Jauna pieeja mācībām - video kurss “Matemātika 9. klasei” no Palīgsmācībās.lv, lai bērns sāktu mācīties pēc iespējas ātrāk un atkārtotu svarīgāko.

 

publicēts:

Izpratne un labas zināšanas jau pašos pamatos! Video kursi trešklasniekiem

Līdz mācību gada beigām vari paspēt uzlabot bērna latviešu valodas un matemātikas pamatzināšanas ar online video kursu no Palīgsmācībās.lv. Kursi “Latviešu valoda 3. klasei” un “Matemātika 3. klasei” būs līdzvērtīga alternatīva privātskolotāju konsultācijām. Video kursi - iespēja mācīties ar video ierakstu palīdzību jebkurā bērnam ērtā laikā!

publicēts:

Apgūt vācu valodu ar video palīdzību!

Vēlies redzēt, kā izskatās kāds no kursa video? Lieliska iespēja noskatīties bez maksas 1. kursa video nodarbību. Pēc katra video ieraksta, kuru bērns var skatīties sev ērtā laikā, vietā un tempā (pauzējot, attinot atpakaļ, skatoties atkārtoti) pieejams digitāls mājasdarbs un citi noderīgi mācību materiāli. “Vācu valoda sākumskolai” palīdzēs bērnam apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas viegli uztveramā veidā.

publicēts:

Ātrs veids kā bērnam sagatavoties angļu valodas eksāmenam!

Vai bērns labi saprot angļu valodu, taču ir grūtības ar pareizu teikumu veidošanu un gramatiku? Efektīvs un izdevīgs veids kā gatavoties valsts eksāmenam angļu valodā ir video kurss “Angļu valoda 9. klasei” no Palīgsmācībās.lv.

 

publicēts:

Kāpēc online video kursi ir labākā izvēle skolēnam?

Iepazīsties ar jaunu mācīšanās pieeju - online video kursiem, kas izmaksu, laika un ieguvumu ziņā būs efektīvāk, nekā privātskolotāja meklējumi. Online video - tas nozīmē, ka bērnam nav jāpieslēdzas tiešsaistes nodarbībām, jo mācības notiek, skatoties profesionālu skolotāju sagatavotus mācību video ierakstus.

publicēts:

Jauna mācību platforma Latvijā - online video kursi skolēniem

Jauna mācīšanās pieeja ikvienam skolēnam - online video kursi no Palīgsmācībās.lv. Video nodarbības, kas papildinātas ar digitāliem mājasdarbiem un citiem mācību materiāliem - darba lapām, izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem materiāliem.

publicēts:

Jauns online video kurss “Vācu valoda sākumskolai”

Palīgsmācībās.lv piedāvā jaunu online video kursu 4.-6. klases skolēniem “Vācu valoda sākumskolai”, kas palīdzēs apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas bērnam viegli uztveramā veidā.