Vēlies redzēt, kā izskatās kāds no kursa video? Lieliska iespēja noskatīties bez maksas 1. kursa video nodarbību. Pēc katra video ieraksta, kuru bērns var skatīties sev ērtā laikā, vietā un tempā (pauzējot, attinot atpakaļ, skatoties atkārtoti) pieejams digitāls mājasdarbs un citi noderīgi mācību materiāli.Īsi un koncentrēti par galveno!
 

Palīgsmācībās.lv piedāvā online video kursu “ANGĻU VALODA 9. KLASEI”, kas viegli uztveramā veidā palīdzēs skolēnam atkārtot svarīgākās valodas tēmas un gatavoties gaidāmajam eksāmenam mācību gada beigās.
 

✔️ Īsi par svarīgāko: 20 video ieraksti par būtiskāko, kas jāzina beidzot 9. klasi! Bērns atkārtos angļu valodas gramatiku, laiku lietojumu un citus valodas pamatprincipus.

✔️ Interesanti mācību materiāli: video ieraksti papildināti ar mājasdarbiem un dažāda veida papildu mācību materiāliem, kas palīdzēs labāk iegaumēt nodarbībās apgūtās mācību tēmas un motivēs mācīties patstāvīgi.

✔️ Ērti! Video kursa formāts ļauj veidot elastīgu mācību grafiku, lai bērns var mācīties sev piemērotā laikā, vietā un tempā. Turklāt, kursu un mācību materiālus var skatīt atkārtoti - tik reizes, cik nepieciešams!

✔️ Zinoša skolotāja: kursa vadītājai, angļu valodas skolotājai Kristai Dāvidai, ir ilggadēja pieredze individuālā un grupu darbā ar bērniem un pieaugušajiem ne tikai Latvijā, bet arī Ķīnā. Krista jebkuru mācību tēmu māk paskaidrot viegli, ar entuziasmu, radot sajūtu, ka jebkas ir izdarāms!
 Līdz 20. martam izdevīgāk!


Nepalaid garām iespēju un iegādājies kursu ar 40% atlaidi! Kursa cena šobrīd - 35,99 €​ (iepriekš 59,99 €​). 

Bērna ieguvums - neierobežota pieeja visiem kursa materiāliem, lai varētu gatavoties mācību gada noslēgumam jau tūlīt vai īsi pirms eksāmena!
 

UZZINĀT VAIRĀK PAR KURSU   


Gatavs eksāmenam ar Palīgsmācībās.lv!

publicēts: